Zerwał się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować oraz analizować.

Skończył się na nią, wdarłem się językiem do jej ust, otworzyliście się namiętnie całować i analizować. Wybrał się do jej piersi – nieco poważnych, kiedy na jej wiek. Zacząłem pić jej sutki, przygryzać je. Ola aż ugięła nogi z przyjemności. Zapytałem jej, czyli istnieje dziewicą. Odpowiedziała, że tak.

– Biorę stanowić niewielki?

– Nie, ostatnie przedstawia stanowić naturalny seks

– Rozkaz – i pocałowałem ją w ręka.

Zjechałem w smutek oraz wywołuję ssać jej wargi sromowe.

– Noż kurwa, wpadnij we mnie, skoro nie wytrzymam!

Wjechałem moim 20 centymetrowym penisem w jej pierwotną cipkę, Ola krzyknęła również z bólu także z radości. Posuwałem ją jakby z prędkością światła, a Ola pojękiwała. Żebym ją zagłuszyć, rozpoczął się z nią całować. Po 10 minutach Ola zapytała mnie:

– Chciałbyś sprawdzić seksu analnego?

– Jasne!

– Potrzebujesz jedynie mój otworek na toż dokonać.

Splunąłem na łapę i ruszył wpychać palce do jej dupci. Chwilę później, palce zastąpiłem językiem.

– Jestem zdecydowana – wyszeptała

– Wchodzę!

Wprowadził się w nią. Krzyknęła z bólu, a nie chciała, bym przestał. Rzeczywiście wtedy ją ruszał, robiąc wraz jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie liczę trysnąć.

– Normę w dupci, strona na osobę

Więc trysnąłem. Potężnym ładunkiem nasienia wypełniłem jej dupcie, po czym wybrał penisa a zacząłem kierować strugi nasienia na osobę. Ola zaczęła mi obciągać, to część nasienia wylądowała jej w ustach. Wyglądała pięknie: z dupki wypłyną nasienie, nasienie na renom oraz we włosach i sperma, jakiej nie dała rady połknąć, tocząca się z ust. Rozpoczął na ziemi, ona rozpoczęła mi na kolanach. Odpoczywaliśmy po seksie, liczyli się już ubrać gdy nagle…