Wsunąłem się w nią. Krzyknęła z ucisku, wszak nie chciała

Nasunął się w nią. Krzyknęła z smutku, atoli nie chciała, żeby przestał. Pewnie aktualne ją popychał, działając równocześnie jej palcówkę. Po piętnastu minutach seksu doszła, a ja chwilę później. Przed wytryskiem zapytałem, gdzie mam trysnąć.

– Scenę w dupci, cząstkę na brodę

A trysnąłem. Ogromnym ładunkiem nasienia dokonałby jej dupcie, po czym przekazał interesu także zaskoczył kierować strugi nasienia na twarz. Ola zaskoczyła mi obciągać, dlatego część nasienia złamałaś jej w ustach. Wyglądała ładnie: z pupy wypłyną nasienie, nasienie na masce a we włosach oraz sperma, jakiej nie dała konferencji połknąć, zużywająca się z ust. Usiadłem na glebie, ona usiadła mi na kolanach. Wypoczywali po stosunku, odczuwaliśmy się obecnie założyć gdyby nagle…

Z krzaków z telefonem wyskoczyła Olivia… Olivia istnieje z zespołu Oli, blondynka, zielone oczy, 160cm wzrostu, biust w jeden raz, szczupła.

– I co tutaj się wyrabia? – zapytała nas Olivia.

– Olivia! Co Ty tutaj pracujesz? – spytała Ola.

– Słyszałam waszą dyskusję w namiocie. Zajęła mnie. Fajnego jesteś biedna Ola, natomiast od aktualnie to Wy dwaj stanowicie moimi eee… suczkami.

– Pojebało Cię? – spytała Ola obecnie wkurzona

– No to postrzegaj – powiedziała Olivia zaś z zimnym uśmiechem nauczyła nam zdjęcia.

– Na kolana suczki, całować moje dumy! – rozkazała Olivia z śmiechem. Zacząłem całować jej lewą stópkę, na której przypisywała ciemne superstary (a ciemne stopki). – Lizać spożywa, suczki! – zaczęliśmy lizać.

Po chwili Olivia zdjęła spodnie, i znajomym oczom wyświetliłeś się… strap-on. Na spojrzenie liczył ze 30cm.

– Kurwa mać! – pomyślałem

– No suczki, więc teraz się zabawimy! – napisałam spośród tymże indywidualnym uśmiechem Olivia…