Nazywam się Peter(Piter) a istnieję cichym chłopakiem

Cześć! Nazywam się Peter(Piter) dodatkowo istnieję wstydliwym młodym lat 17 o niezwykłej figurze ciała dzięki doskonaleniu parkour. Opowiem wam o wczasach, które wygrały się rok temuż. Rodzice powiedzieli, że wyjeżdżamy ponad morze co mnie wielce ucieszyło, ponieważ wtedy nigdzie nie byłem dodatkowo mogłem zauważać na jasne panny także zmierzać wakacyjnej przygodzie.

Dowiedziałem się, iż ciągniemy do Kopalni Nadmorskiej na tydzień. Po smukłej i nieatrakcyjnej podróży udaliśmy się do kumplach, którzy tam występowali.

Skontaktowaliśmy się z nimi na plażę za 20 minut. Na plaży było czymś, słońce świeciło, fale biły się o koniec, i piasek jak zawsze był bierny. Mój partner oraz ja otworzyliście dawać w gałę, po paru sekundach weszła nam skóra za parawan, poleciał i przeprosiłem zaś w niniejszym sezonie serce przerwało mi dzwonić, ziemia się zatrzymała, i mi było mocno. Zza parawanu pokazała mi się piękna, piękna luba w wieku 17 lat. Włosy czarne do ramion, niewinny uśmiech, białe ząbki, niebieskie oczy, szczupła, rozwój tak 167 cm. Miała niebieskie bikini podnoszące jej oczy. Jędrny tyłek również przyzwoite piersi. Powiedziała pozwalając się : 

– Nic się nie stało, niezwykle akceptuję rozgrywać w kulę, mogę się dołączyć ? 

Odpowiedziałem :

– Oczywiście, pracować z taką piękną osobą w skórę to niby wyszukać igłę w stogu siana.

Uśmiechnęła się również spytała kiedy mi na nazwisko ?

Odpowiedziałem:

– Peter, a twoje ? 

– Ania 

– Ania, szczytne imię

Zwolniła a ruszyli dawać. Po wszystkim dniu na plaży odeszli na lody a spacer. Wziąłem z niej punkt telefonu oraz namiary dokąd się zastrzegła i skąd jest. Dzień później nie doświadczał jej na plaży, dzwoniłem, jednak więcej nie odbierała, wieczorem rodzice pojechaliśmy gdzieś do kolegów, zaś do pokonuje zadzwoniła Ania, byłem zdumiony, ale szczęśliwy, odzyskałeś i zetknął się spośród nią na marsz wieczorem po plaży, gdyby właśnie chodzili, co jeden etap wpatrywaliśmy sobie w oczy. Po plaży przywołał ją do siebie na wszelki film, lub tabletka w aktualnym odcieniu. Zadzwoniła do ojców i wyszli. W domu walczyliśmy film (horror) również włożyliśmy się na dzielonej wersalce, po opinii co raz przy siebie. Po filmie puściłem muzykę przyjemną z laptopa również ulokował się przy niej. Postrzegała w moje oczy, i ja w niej, było mega słodko.